logo do poprawienia        
        www.eboox.info
      Serwis poświęcony elektronicznym publikacjom        szukaj lokalnie >

Polecamy/promocje 

 

    Auto Firmowe
    gratis!

        Jak pisać e-booki 

        Perswazja, manipulacje,...


Powiadamiacz
Powiadom znajomego o tym serwisie!
(podaj jego e-mail i ew. dodaj dalej coś od siebie)
powiadom.4free.pl

Regulaminy   

2008-01-14

Regulamin korzystania z serwisu Eboox.info

Zastrzeżenia

Regulaminy Partnerów

Zasady zakupów, gwarancje  i reklamacje

Dobre obyczaje

 

Zagadnienia powiązane:


Regulamin korzystania z serwisu Eboox.info

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy eboox.info lub prenumerując elektroniczny biuletyn ΞBULLETΞIN akceptujesz zasady zawarte w niniejszym regulaminie.

Na nasz regulamin składają się wszystkie poniższe punkty tej strony oraz Prawa autorskie i Polityka Prywatności - także ich poznanie i akceptacja jest warunkiem korzystania z witryny eboox.info.

 

Zastrzeżenia

 

Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i ISP. Jednak, ze swojej zasady, ta witryna nie realizuje bezpośrednio żadnych transakcji, które są prowadzone przez środki techniczne Partnerów, których obsługujemy tylko od strony akwizycji. Nie ponosimy zatem odpowiedzialności za etap realizacyjny transakcji.

Serwis umieszczony jest na płatnym stabilnym serwerze firmy Vbiz.pl, jednak nie możemy całkowicie gwarantować w pełni nieprzerwanej pracy i bezpieczeństwa tego dostawcy Internetu.

Aczkolwiek w dobrej wierze polecamy programy partnerskie stron trzecich oraz ich produkty, to nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Nie odpowiadamy też za poglądy, obietnice i stwierdzenia podawane w prezentowanych e-bookach i artykułach sygnowanych przez ich autorów oraz za ew. skutki wspomnianych poglądów, obietnic i stwierdzeń. Sami też - aczkolwiek zachęcamy do e-biznesu i programów partnerskich - nie możemy zagwarantować dużych i szybkich zarobków.
Nie odpowiadamy za treść powierzonych lub cytowanych reklam.
Łącza do stron internetowych osób/firm trzecich są okresowo sprawdzane, ale nie gwarantujemy, w każdym przypadku ich sprawności ani nie odpowiadamy za aktualne treści tam prezentowane i ich skutki.
Znaki firmowe i towarowe firm i osób trzecich cytowane w naszym serwisie  podawane są tylko informacyjnie - szanujemy prawa ich właścicieli.
Powyższe stwierdzenia odnoszą się do serwisu Eboox, biuletynu Bullet-in oraz korespondencji w imieniu Eboox.

Nie jesteśmy firmą - wszystkie sprzedaże odbywają się na zasadzie umowy o dzieło osoby prywatnej w ramach programów partnerskich prowadzonych przez wydawnictwa lub inne firmy. Bezpośrednie zamówienia odbywają się w ramach stron/mechanizmów tych firm lub wyjątkowo u nas - na ich zlecenie.

 

Regulaminy Partnerów

Od momentu wejścia na stronę partnera naszego serwisu obowiązują Cię także jego regulaminy i polityka prywatności.

Odszukaj odnośne artykuły/noty na stronach tych serwisów lub dowiedz się o nich od ich dysponentów. Poniżej będziemy podawać sukcesywnie odpowiednie linki do stron kolejnych partnerów naszego serwisu, ale odpowiedzialność za sprawdzenie i stosowanie aktualnego brzmienia tych regulacji leży po stronie użytkownika.

 

Zasady zakupów, gwarancje  i reklamacje

Ponieważ zakupy odbywają się na stronach firm-partnerów, to podlegają określonym tam regułom/regulaminom.  Z  zasady produkty są objęte gwarancją zadowolenia klienta, tj. podlegają zwrotowi (lub zwrotowi kosztu) w przypadku reklamacji. Zapraszamy do odnośnych działów witryn Partnerów.
Typowy schemat zakupów został przedstawiony w Poradniku użytkownika.

 

Dobre obyczaje

O tym chyba nie musimy mówić (netykieta, spam, poufność korespondencji, język, ..)