logo do poprawienia        
        www.eboox.info
      Serwis poświęcony elektronicznym publikacjom        szukaj lokalnie >

Polecamy/promocje 

 

    Auto Firmowe
    gratis!

        Jak pisać e-booki 

        Perswazja, manipulacje,...


Powiadamiacz
Powiadom znajomego o tym serwisie!
(podaj jego e-mail i ew. dodaj dalej coś od siebie)
powiadom.4free.pl

Prawa autorskie   

2008-01-09

Copyright witryny © 2008 Leszek Korolkiewicz.

Znak i nazwa eboox.info , kiosk.eboox.info, biuletyn ΞBULLETΞIN  są własnością Leszka Korolkiewicza. Dokumenty, grafiki i inne pliki tworzące serwis eboox.info, biuletyn ΞBULLETΞIN  są własnością Leszka Korolkiewicza, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

W szczególnosci elementy kiosk.eboo.info, graficzne reklamy produktów (publikowane tu darmowo wg zasad programu partnerskiego) pochodzą z serwisu nexto.pl i/lub innych programów partnerskich i należą do ich autorów/właścicieli.

Wszystkie pozostałe obce znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ" „PUBLIC DOMAIN” itp.

Prawa autorskie artykułów oznaczone imieniem/nazwiskiem/pseudonimem należą do ich autorów.

Leszek Korolkiewicz zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych w niniejszym serwisie tylko w celach prywatnych (osobistych – nie komercyjnych), chyba że w danym dokumencie jest umieszczone zastrzeżenie praw.

Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów serwisu w celach komercyjnych (nie prywatnych) jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z właściwym autorem lub właścicielem, chyba że  odpowiednie zezwolenie podane jest z góry w ich treści lub ogólnie oraz jeśli kopiujący będzie przestrzegał zaleceń podanych razem ze zezwoleniem.

Pojedyncze dokumenty publikowane przez Leszka Korolkiewicza w World Wide Web mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami, które należy respektować.

Darmowe e-booki (gdy są tak oznaczone) można a nawet zaleca się kopiować i rozpowszechniać - z zachowaniem ich integralności i bez zmian.