logo do poprawienia        
        www.eboox.info
      Serwis poświęcony elektronicznym publikacjom        szukaj lokalnie >

Polecamy/promocje 

 

    Auto Firmowe
    gratis!

        Jak pisać e-booki 

        Perswazja, manipulacje,...


Powiadamiacz
Powiadom znajomego o tym serwisie!
(podaj jego e-mail i ew. dodaj dalej coś od siebie)
powiadom.4free.pl

Komunikaty   

2009-12-24 <-data ostatniej aktualizacji; tu będą najnowsze i archiwalne komunikaty, starsze mogą mieć znaczenie tylko "historyczne".

Niech zbliżające się Boże Narodzenie,
radości i przemiany związane z tym okresem,
staną się dla Ciebie spełnieniem Dobrej Nowiny,
a dla wszystkich Jej świadectwem.

Niech będzie rodzinnie, miło, smacznie i zdrowo!
I nie tylko na święta, ale na cały Nowy Rok,
w którym życzymy Ci szczęścia i wielu sukcesów.

Redakcja

Zacznę od  prezentów. Przede wszystkim  - pełnej wersji książki Stefana Garczyńskiego "O dawaniu" - http://www.stefangarczynski.pl/?s=111&d=889 .
Weszliśmy w okres prezentów, ale dawać innym wartości, szczęście, radość, wzruszenia można na tyle sposobów... Mimo, że to książka sprzed wielu lat,  jest bardzo aktualna.

Już przed paroma laty zostały przeze mnie zdygitalizowane wybrane książki tego ulubionego autora, jednak udostępnione były tylko wersje demonstracyjne (patrz dział "Utwory" w serwisie www.StefanGarczynski.pl ). Po prostu, nie było decyzji, czy i jak je uwolnić.

Doszliśmy do wniosku, że dla naszej misji edukacyjnej i dla spełnienia życzenia Autora by książki te "żyły", jest wskazane stopniowe udostępnianie tych wybranych pozycji jako gratisów. Cieszę się na taki obrót spraw. 
Ważnym prezentem świątecznym niech będzie krótki zbiorek myśli i wierszy o miłości ks. Jana Twardowskiego - by uchwycić istotę naszych świąt i wagę Miłości.

A może trochę rozrywki na święta? Z własnych dokonań odgrzebałem opowiadanie, trochę SF, trochę z gatunku esejów S. Lema - "Komentarz do historii smakomatów". Temat nieco tajemniczy -  "posmakujcie" sami. To też mój osobisty prezencik.

Jeszcze a propos prezentów - zobacz darmowy e-book "Sztuka dawania prezentów" - przyda się Ci nie tylko na tę okazję.

Z dziedziny marketingu internetowego przedstawiam jego ABC w angielskim e-booku “20 Internet Marketing Power Plays!”. Jest on firmowany przez ciekawy serwis www.DesktopLightning.com, który tytułuje się tak: "The only Internet marketing tool more powerfull than email". Kto wie...?

Z materiałów angielskich interesujące, motywujące, inspirujące i fascynujące przemowy ciekawych ludzi - dostępne za darmo tutaj www.ted.com

Przechodząc do kursów przez Internet - polecam Optymalizator życia, który aktualnie studiuję (jest to cykl wielomiesięczny).
Jest w nim sporo psychologii, praktyki milionerów, nieznanych powszechnie technik oszczędzania i zarabiania, dowiecie się np. co to takiego semiretirement,...

W zakresie psychologii sukcesu informuję o nowootwartej księgarni internetowej http://psychologiasukcesu.com/a/ , gdzie można będzie znaleźć także inne wartościowe publikacje elektroniczne (w tym audiobooki). Tamże umieściliśmy wspomnianą książkę Stefana Garczyńskiego.2009-02-18

Z komunikatu
prezesa zarządu NetPress Digital sp. z o.o.

 

Przyszło nam pracować, uczyć się, relaksować w czasach bardzo trudnych. Powoli kryzys ekonomiczny daje o sobie znać na każdym kroku. Ważne jest więc, aby starać się płacić jak najmniej, jednocześnie nie rezygnując z tego co wartościowe i przyjemne.

Zapraszam na zakupy z Gwarancją Najniższej Ceny

Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy niepowtarzalną i unikatową ofertę zakupu naszych produktów z Gwarancją Najniższej Ceny. Gwarancja oznacza, iż w przypadku znalezienia w którymkolwiek innym sklepie oferty zakupu tego samego produktu po cenach niższych niż te oferowane w naszym sklepie, zwrócimy Ci różnicę w cenie (w postaci punktów Nexpresso naliczonych na Twoje konto).

Teraz masz więc nie tylko Gwarancję satysfakcji, która pozwala Ci się czuć pewnie i bezpiecznie podczas każdego zakupu, ale także Gwarancję Najniższej Ceny. Czuj się bezpiecznie i kupuj z Gwarancją.

...

Obecnie w ofercie  ponad 5 600 tytułów

 


4 lutego 2009 powołałem  nową witrynę www.KursyInternetowe.com.pl polecającą zarówno kursy jak i wydawnictwa elektroniczne wspierające edukację na odległość (e-learning).

 

Redaktor


--

Aktualizacja serwisu uległa opóźnieniu - przepraszamy.


100% gwarancja satysfakcji !


Po przerwie wakacyjnej modernizujemy serwis - przepraszam, że niektóre strony nie będą przez pewien czas działały.

Admin


Do października trwa przerwa wakacyjna w aktualizacji strony (oprócz automatycznych uaktulanień banerowych).
Tymczasem komunikuję powstanie 2 stroniczek:

www.BezSamochodu.pl.tl - o skutkach i alternatywach motoryzacji  (uwaga - 22 września Dzień bez samochodu !)

www.SpelnijMarzenia.pl.tl - o tajemnicach sukcesu, zdrowia, spełnienia. .. Proste ale... trudne...


Zapraszam na stronę Prezent specjalny oraz proszę o polecanie naszego serwisu z tejże strony - pomóżcie zaistnieć naszej witrynie wśród czytelników...

Dziękuję - Leszek KorolkiewiczPRZEPRASZAMY ZA CHWILOWE KŁOPOTY Z WYŚWIETLANIEM NIEKTÓRYCH STRON W PRZEGLĄDARCE MS IE 6.

Skorzystaj z Walentynkowej promocji w Netigo.pl.

Zakochaj się w e-biznesie, pokaż mu jak bardzo Ci na nim
zależy i sprezentuj mu zwariowany pakiet walentynkowy!

Tylko do 14 lutego narzędzia warte ponad 100 zł
w specjalnej cenie 29.97!

Popup Gold...

27,97 zł
  Webplayo...   7,97 zł
  Rotator Silver... 79 zł
Razem... 114,94 zł
Teraz tylko 29,97 zł!

Jeśli nie znasz tych produktów - kliknij w nazwy!


Uwaga - nowsze edycje  poniższego kursu - patrz  także tutaj

Jak uzyskać niezależność finansową?

Wśród produktów "wirtualnych", którymi się tu głównie zajmujemy, są e-kursy.

Dziś chcemy polecić jednak zwykły kurs-szkolenie, który jest jednak niezwykły ze względu na swoje "przełożenie" a mianowicie ze względu na niezwykłą dźwignię finansową i dźwignię wiedzy (patrz Co rozumiemy przez dźwignie).

 Wielu naszych czytelników jest jednocześnie czytelnikami/klientami Złotych Myśli. Właśnie dla nich, w dn. 2-3 lutego 2008 roku, w Warszawie, odbywa się specjalne, kolejne

SEMINARIUM O INWESTOWANIU W NIERUCHOMOŚCI.

Jak pozyskiwać nieruchomości przy minimalnym
a nawet zerowym wkładzie?

Jak uzyskać niezależność finansową?

"Tego nikt poza nami w Polsce nie naucza... "

>>> Więcej o tym kursie


Debiut serwisu

Nasz serwis wystartował 10 stycznia 2008 wraz z  Nexto oraz nową szatą serwisu Zlote Myśli.

 

Wiele fragmentów i mechanizmów jeszcze nie działa - prosimy o wyrozumiałość.

Na tym etapie zapraszamy zwłaszcza do sklepu z publikacjami elektronicznymi - www.kiosk.eboox.info


Nexto.pl wystartowało zgodnie z planem


11-01-2008


Nexto.pl to platforma oferująca ponad 750 tytułów cyfrowych książek, czasopism i audiobooków. Nexto.pl to również rozbudowana sieć sprzedaży online.
Nexto.pl powstaje od dwóch lat. Zdaniem twórców, jest to produkt przełomowy na polskim rynku. Po pierwsze dlatego, że ma do zaoferowania najbogatszą obecnie ofertę e-booków i e-czasopism. Po drugie, ponieważ charakteryzuje się nowatorskim modelem dystrybucji. Właściwie każdy może założyć swój kiosk z e-książkami czy e-prasą.

Na starcie w Nexto.pl są dostępne książki m.in. takich wydawnictw jak W.A.B., Helion, LektorKlett, Wiedza i Praktyka. W ofercie znajdą się też tytuły wydawnictwa Złote Myśli, które połączyło się Netpress Digital. Wydawnictw byłoby więcej, ale część z nich dopiero teraz zorientowała się, że nie ma podpisanych umów z autorami na dystrybucję cyfrową. Docelowo Bartłomiej Roszkowski, prezes Netpress Digital, chce przekonać do sprzedaży swoich książek poprzez Nexto wszystkich wydawców.

Duże nadzieje Nexto wiąże ze sprzedażą książek do słuchania czyli audiobooków, w ich wypadku pobieranie z sieci może być znacznie wygodniejsze niż zakup płyty CD w sklepie.

(Wg http://www.internetstandard.pl/ )
---
Nexto.pl to także program partnerski, w którym każdy może założyć swoją małą e-księgarnię.

Partnerami Nexto.pl są oczywiście także wydawcy. - Z jednej strony damy im możliwość dowolnego kształtowania oferty, a z drugiej będziemy już wkrótce pozwalać na samodzielne zamieszczanie publikacji przez wydawców. Mówiąc o wydawcach, mamy na myśli również samych autorów, którzy obecnie nie mają możliwości przebicia się np. ze swoimi książkami. Nasz system da szansę na zaistnienie praktycznie każdemu - mówi Marcin Kądziołka, wiceprezes i dyrektor ds. informatycznych Nexto.pl.

Tytuły oferowane w Nexto.pl mają być 20-30% tańsze od swoich "materialnych" odpowiedników. Audiobooki oferowane są w formacie MP3, książki i czasopisma w formatach PDF i Zinio z zabezpieczeniem przed kopiowaniem.

 - Docelowo chcielibyśmy aby wszystko było bez zabezpieczeń DRM, jednak nie zgadzają się na to wydawcy - mówi Roszkowski, prezes Netpress Digital. Wraz ze startem nowej platformy zakończy się ponad dwuletnia działalność kiosku NetPress. Nexto jest jego kontynuacją.
...
(wg informacji z Netigo )