logo do poprawienia        
        www.eboox.info
      Serwis poświęcony elektronicznym publikacjom        szukaj lokalnie >

Polecamy/promocje 

 

    Auto Firmowe
    gratis!

        Jak pisać e-booki 

        Perswazja, manipulacje,...


Powiadamiacz
Powiadom znajomego o tym serwisie!
(podaj jego e-mail i ew. dodaj dalej coś od siebie)
powiadom.4free.pl

Polityka Prywatności   

2008-01-09

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy eboox.info lub prenumerując elektroniczny biuletyn ΞBULLETΞIN akceptujesz zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.

Jako właściciel eboox.info  i ΞBULLETΞIN zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, co będzie komunikowane. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób eboox.info i ΞBULLETΞIN obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie udostępniamy a tym bardziej nie sprzedajemy nikomu danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników serwisu i biuletynu, chyba że udostępnienia wymaga realizacja zamówienia przez firmę trzecią (programy partnerskie).

W takich przypadkach użytkownik podlega także regulacjom, w tym polityce prywatności, tej firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi regulacjami (często ich zaakceptowanie będzie warunkiem transakcji).

 

Dane użytkowników

W czasie korzystania z eboox.info i biuletynu możesz zostać poproszony o dobrowolne podanie niektórych swoich danych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony to w większości przypadków imię/nick (preferowany) i adres e-mail, a zatem nie są to dane osobowe pozwalające ustalić osobę, a tylko dane kontaktowe do korespondencji elektronicznej .
W przypadku formularzy zamówień (realizowanych przez firmy zewnętrzne) będziesz proszony o podanie minimalnych danych osobowych potrzebnych do realizacji zamówienia.

Niepodanie wymaganych danych moze zablokować czynność, którą te dane dotyczyły.

Możesz korygować i aktualizować informacje jakie nam dostarczasz  poprzez e-mail, kontaktując się z Administratorem Witryny pod adresem admin@eboox.info.

 

Subskrypcja bezpłatnego biuletynu

Zaprenumerowanie elektronicznego i bezpłatnego biuletynu wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia/nicka (preferowany), adresu e-mail i ew. płci. E-mail jest obowiązkowy. Możliwe jest przyjęcie danych drogą korespondencyjną, w rozmowie telefonicznej i innymi drogami – zawsze za zgodą Abonenta, co jest przez niego potwierdzane.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi biuletyn. Imię pozwala mi zwracać się do czytelników po imieniu. Płeć jest daną statystyczną dot. moich Czytelników.

Subskrypcje biuletynów elektronicznych mogą być zawsze odwołane przez Abonenta  (drogą e-mailową serwisu) . Dane Abonenta są wtedy usuwane z naszych zasobów.